Skip links

Zaposlitev

Zaposlimo: Komercialist na terenu – m/ž

Opis delovnega mesta:

• Iskanje in pridobivanje novih kupcev v Sloveniji
• Zagotavljanje tehničnih in drugih poslovnih informacij kupcem
• Priprava in kalkulacija ponudb
• Fakturiranje
• Komunikacija s kupci in dobavitelji
• Skrb za dobre odnose s strankami
• Svetovanje kupcem
• Spremljanje tržnih novosti, konkurence in potreb strank, analiza trga

Od kandidatov pričakujemo:

• Odgovorno osebo za tehnično podporo in vodenje prodajnih aktivnosti z obstoječimi in novimi kupci na terenu
• Odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti
• Iznajdljivost, vztrajnost in ciljno usmerjenost
• Srednja ali višja strokovna izobrazba
• Znanje angleškega ali nemškega jezika
• Vozniški izpit b-kategorije
• Vsaj 10 letne izkušnje s področja prodaje

Prednost imajo kandidati:

• Z znanjem s področij sanitarne opreme, keramike, gradbene kemije, ogrevanja in vodoinštalacijskega materiala

Nudimo:

• Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev ali drugo pogodbeno razmerje
• Službeno vozilo
• Terensko delo
• Izobraževanja

Kraj opravljanja dela je v poslovnih prostorih podjetja v Selnici ob Dravi ter na terenu.

Vašo vlogo, s priloženim življenjepisom, pošljite na robert@romet.si.